Вітаємо призерів районного конкурсу проектів з екології

19 груд. 2011
17 грудня відбулась районна олімпіада з екології, на якій проект учня 10 класу Шкура Вадима посів 2 місце, а проект учениці 11 класу Круглик Анастасії став переможцем. Вітаємо призерів!!!

Продовжуються районні олімпіади. 17 грудня відбулась районна олімпіада з екології. Нашу школу на ній представляли учень 10 класу Шкуро Вадим та учениця 11 класу Круглик Анастасія. Змагання проходили в 2 етапи: тестування та захист проектів на екологічну тематику. Якщо в тестах обидва наші учасники виступили не досить вдало, показавши 5 результат, то захист проектів був більш результативним - проект Шкура Вадима "Аналіз питної води с.Водяне" зайняв друге місце, а проект Круглик Анастасії "Еколого-агрохімічна оцінка та забезпечення добривами сільськогосподарських угідь СТОВ "Гончарово" Софіївського району Дніпропетровської області" було визнано переможцем і 10 січня 2012 року вона буде захищати честь району на обласній олімпіаді. Вітаємо Настю і Вадима!!! Так тримати!!!