Про участь у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня - 2012"

14 лют. 2012
Для участі у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня" усі бажаючі учні 7-11 класів повинні до 24 лютого зареєструватись у вчителя фізики та сплатити організаційний внесок 12 гривень.

Конкурс "Левеня"запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуїцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.
   Дорогі діти! Конкурс дасть можливість вам ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.
   Офіційні сайт Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2012» - http://levenia.com.ua.
   У цьому році конкурс буде проходити 1 квітня (це не жарт!!!)
  Для участі у конкурсі треба до 24 лютого лютого зареєструватись у вчителя фізики та сплатити організаційний внесок 12 гривень.
  За цим посиланням можна подивитись завдання конкурсу "Левеня", що пропонувались у минулому році: Завдання крнкурсу "Левеня - 2011"
Шкільний оргкомітет конкурсу «Левеня-2012»